T.C.
Adıyaman Ticaret Borsası ADIYAMAN COMMODITY EXCHANGE
Buğday
7.80 TL
6.50 TL
Arpa
6.70 TL
5.50 TL
Nohut
17.00 TL
11.00 TL
Yemlik Arpa
5.00 TL
4.00 TL
Yemlik Buğday
6.50 TL
5.50 TL

ENFLASYONLA MÜCADELEDE DESTEK ÇAĞRISI

      Adıyaman Ticaret Borsası Başkanı Mahmut FIRAT, Hükümetin planladığı “Enflasyonla Topyekûn Mücadele” programında, enflasyon konusuna ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Enflasyonla mücadele konusun da iş dünyasına “Destek ve Fedakârlık” çağrısında bulunan Adıyaman Ticaret Borsası Başkanı FIRAT, “Türkiye hedefleri olan bir ülkedir. Meselemiz bu uzun yolda güçlü durmak ve ayakta kalmaktır. Bu kervanda yolda kalmamak için birlik ve beraberliğimizi yine ispat etmemiz gerekli. Geçmişi sağlam temellerle kurulu olan ülkemizi bu gibi enflasyonu etkileyecek sıkıntılı süreçler yıpratamayacaktır. Bu sıkıntılı süreçte hep birlikte kolları sıvayarak üstesinden geleceğimizden ve kolaylıkla atlatacağımızdan hiç şüphemiz yok. Aydınlık yarınlarımız için enflasyonla mücadele de topyekûn milletçe el ele vererek başarılı olacağımız aşikârdır.” dedi. Değerlendirmelerinin ardından Başkan FIRAT Adıyaman Ticaret Borsası üyelerine, “Enflasyonla mücadele programı çerçevesinde ülke genelinde “İndirim Kampanyası” başlatılmıştır. Üyelerimizin bu kampanyaya katılmaları önem arz etmektedir. Kampanyaya katılım yapacak üyelerimizin Tüketici Fiyat Endeksinde yer alan ürün ve hizmetler listesine borsamızın web sitesinden (www.adiyamantb.org.tr) ulaşabileceklerdir. Kampanyaya katılmak isteyen üyelerimiz borsamız ile iletişime geçmeleri yeterli olacaktır.” dedi.

 
 

Adıyaman Ticaret Borsası

Adıyaman Ticaret Borsası 1997 yılında kurulmuş olup bu yıllardan itibaren şehir merkezinde hizmet vermekteydi. Borsamız 1997 yıldan buyana yapmış olduğu hizmetlerde sürekli olarak kendini yenileyip geliştirerek ilin ihtiyaçlarına cevap vermek için çalışmalarını sürdürmektedir.

Adıyaman Ticaret Borsası HAKKINDA...

Adıyaman Ticaret Borsası İletişim

Tel:  0 416 223 18 77 - 78

Mail:  adiyamantb@tobb.org.tr

Fax:  0 416 223 18 79

Görüşleriniz Önemli

Adıyaman Ticaret Borsası olarak görüş ve önerileriniz bizim için önemli, her türlü şikayet ve önerinizi bize ulaştırabilirsiniz...

Tüm Hakları Saklıdır © Adıyaman Ticaret Borsası Powered By ©YSF Bilişim