T.C.
Adıyaman Ticaret Borsası ADIYAMAN COMMODITY EXCHANGE
Buğday
7.80 TL
6.50 TL
Arpa
6.70 TL
5.50 TL
Nohut
17.00 TL
11.00 TL
Yemlik Arpa
5.00 TL
4.00 TL
Yemlik Buğday
6.50 TL
5.50 TL

Adıyaman Ticaret Borsası’ndan Hisarcıklıoğlu’na ziyaret

      Adıyaman Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Fırat ve Meclis Başkanı Abdullah Tutak, beraberlerindeki heyet ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret etti.​​ Kabulde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni dönem çalışmaları için başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti. Mahmut Fırat, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “Seçim sürecini, biz de uzun süredir Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nde Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlığı ve çeşitli görevlerde bulunduğumuz için çok rahat geçirdik. Başarıyla sonuçlandı. Yeni nesil genç üretken dostlarımızı meclisimize almak yerimizi onlara bırakmak amacıyla bunları yaptık. Mayıs’ta her sene olduğu gibi Genel Kurulumuz var. İnşallah Genel Kurulumuz bizim Adıyaman’da kendi odamızda yaşadığımız güzellikleri yaşarız. Rifat Başkanımız çok uzun dönemdir Odalar Birliği Başkanlığı görevinde. Rifat Beyin olmadığı dönemi de hatırlıyorum. Dernek statüsünde gibiydik. İnsanlar Birliğin ne olduğunu tam bilmiyorlardı. Uzun yıllar sonra Rifat Beyin çok yoğun çabaları sonucu her gün üst üste koyarak Türkiye’de en ücra köşelerde bile Odalar Birliği’nin ismini duymayan kalmadı. Bu yaptığı hizmetlerden dolayı, gecesi yok gündüzü yok. Ömrünün yüzde 50’si yurt dışında yüzde 50’si yurt içinde bu mücadelelerle geçiyor. İlettiğimiz sorunlarla ilgili gecenin birinde ikisinde bile bizi bilgilendirir. Genel kanaatim yine onun şahsında birlik beraberlikle sonuçlanacaktır. Gerçekten inandığımız için Allah onu başımızdan eksik etmesin. Başarılarının devamını diliyorum”.

 
 

Adıyaman Ticaret Borsası

Adıyaman Ticaret Borsası 1997 yılında kurulmuş olup bu yıllardan itibaren şehir merkezinde hizmet vermekteydi. Borsamız 1997 yıldan buyana yapmış olduğu hizmetlerde sürekli olarak kendini yenileyip geliştirerek ilin ihtiyaçlarına cevap vermek için çalışmalarını sürdürmektedir.

Adıyaman Ticaret Borsası HAKKINDA...

Adıyaman Ticaret Borsası İletişim

Tel:  0 416 223 18 77 - 78

Mail:  adiyamantb@tobb.org.tr

Fax:  0 416 223 18 79

Görüşleriniz Önemli

Adıyaman Ticaret Borsası olarak görüş ve önerileriniz bizim için önemli, her türlü şikayet ve önerinizi bize ulaştırabilirsiniz...

Tüm Hakları Saklıdır © Adıyaman Ticaret Borsası Powered By ©YSF Bilişim