T.C.
Adıyaman Ticaret Borsası ADIYAMAN COMMODITY EXCHANGE
Buğday
7.80 TL
6.50 TL
Arpa
6.70 TL
5.50 TL
Nohut
17.00 TL
11.00 TL
Yemlik Arpa
5.00 TL
4.00 TL
Yemlik Buğday
6.50 TL
5.50 TL

Mahmut FIRAT

Değerli Paydaşlarımız,

         Adıyaman Ticaret Borsası kurulduğu ilk günden itibaren ülkemizin ve ilimizin ekonomik olarak gelişmesi için gayret göstermektedir.

         İlimiz konumu ve coğrafi özellikleri bakımından tarım alanında birçok ürün çeşitliliğiyle Tarım Ticaretinde etkileyici rol üstlenmiştir.

         Adıyaman Ticaret Borsası olarak bizler, üyelerimiz ile yakın ilişkiler kurarak, üyelerimizin sorunlarına çözüm arıyor, sorunların çözümü için yoğun çaba sarf ediyor ve üyelerimizin gelişimine büyük önem gösteriyoruz.

         Yönetim Kurulumuzun ve Meclisimizin ortak amacı üyesi bulunduğumuz borsamızı ve camiamızı hak ettiği yerlere taşımaktır. Meclis üyesi arkadaşlarımla beraber, üyelerimiz arasında ayrım yapmadan, her zaman üyelerimizin menfaatleri doğrultusunda çalışmalar yaparak, tüm kamu kurum ve kuruluşlarıyla hoşgörü ve iyi niyet çerçevesinde çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.

         Adıyaman Ticaret Borsası olarak üyelerimize Avrupa Standartlarında 5 yıldızlı hizmet vermek ve Borsa faaliyetlerinin kalitesini arttırmak amacıyla dâhil olduğumuz TOBB Akreditasyon sistemiyle kurumsal yapılanmamızı daima daha ileriye taşıyıp değerli üyelerimize de yenilikler kazandırma yolunda ilerlemekteyiz.

         Çalışmalarımızda, desteklerini her zaman hissettiğimiz değerli üyelerimize, paydaşlarımıza, borsamızın bu günlere gelmesinde emeği geçen tüm Meclis üyelerimize, Yönetim Kurulu üyelerimize ve Personelimize teşekkür eder, minnet ve şükranlarımı sunarım.

Adıyaman Ticaret Borsası

Adıyaman Ticaret Borsası 1997 yılında kurulmuş olup bu yıllardan itibaren şehir merkezinde hizmet vermekteydi. Borsamız 1997 yıldan buyana yapmış olduğu hizmetlerde sürekli olarak kendini yenileyip geliştirerek ilin ihtiyaçlarına cevap vermek için çalışmalarını sürdürmektedir.

Adıyaman Ticaret Borsası HAKKINDA...

Adıyaman Ticaret Borsası İletişim

Tel:  0 416 223 18 77 - 78

Mail:  adiyamantb@tobb.org.tr

Fax:  0 416 223 18 79

Görüşleriniz Önemli

Adıyaman Ticaret Borsası olarak görüş ve önerileriniz bizim için önemli, her türlü şikayet ve önerinizi bize ulaştırabilirsiniz...

Tüm Hakları Saklıdır © Adıyaman Ticaret Borsası Powered By ©YSF Bilişim